The Colony


FavoriteLoadingFavorilerime ekle 4625 izleme
(83%) (0%) (17%)

the-colony-2013-movie-poster-333x500

Buz çağının yaşanmasıyla birlikte sığınmak için yer altına inen insan kolonileri, insanlığı tehdit eden doğadan daha vahşi bir güce karşı kendilerini yani tüm insanlığı korumaları gerekmektedir.

FİLM AÇILMIYORSA LÜTFEN ALT KISIMDA BULUNAN YORUM KISMINA YAZARAK BELİRTİN.12 SAAT İÇİNDE FİLM YENİLENECEKTİR.AYRICA İZLEDİĞİNİZ FİLM HAKKINDA YORUM YAPABİLİR İZLEYECEK OLANLARA TAVSİYEDE BULUNABİLİRSİNİZ.

Film hakkındaki yorumlar

  1. ismail

   saçma izlemeye değmez vakit kaybı

  2. idealistlahana

   resident evil intikam la aynı seti paylaşmışlar resmen :) birinde aynı yer son teknolojiyle donatılmış umberella üssü diğerinde harabe şansa iki filmi aynı gece izledim yoksa zor farkedilir o duvarlarda 3OHA yazınca butun sığınaklarıda ruslar yapıyo *** dedim sonra farkettimki betonun kırık olduğu yer bile aynı merak ettim cidden neresi orası diye neyse film biraz hikaye yönünden zayıf bu tarz filmlerin meraklısı değilseniz sıkılırsınız ama bence fena değil.

  Üyelerimizin yorumları onay sırası beklemeden yayınlanmaktadır. Siz de sitemize ücretsiz üye olun, hem ayrıcalıklı olarak yorum yazın, hem de yeni çıkan filmlerden ilk sizin haberiniz olsun.

İlginizi çekebilecek filmler

12-disasters-of-christmas

12 Kehanet

12 Kehanet

Orjinal İsim: 12 Kehanet
 • Yapım yılı:
 • IMDB Puanı: /10
 • Önceki yazıyı okuyun:
  Kapat
  film izle