Kemik Koleksiyoncusu Tek Part Türkçe Dubklaj İzle

(63%) (38%) (0%)

httpfilmizle.com_.trwp-contentuploads201212kemik-koleksiyoncusu-174x243

Denzel Washington,Kemik Koleksiyoncusu bu film ile tüm dünyaya adını duyurmuştu çıktığı dönemin en güzel seri cinayet filmlerinden biriydi,hele yanında Angelina Jolie gibi bir kadın varsa filmin kötü olma şansı dahada azalıyor.
Filmin Konusuna gelelim;
Bir görev sırasında geçirdiği korkunç bir kazanın sonunda yatağa bağlanmış olan Rhyme’ın bacakları ve kolları çalışmamaktadır.Bir sokak polisi olan Amelia Donaghy yirmili yaşların sonlarındadır. Bir masa görevine aktarılmadan önceki akşam vahşice işlenmiş bir bir cinayetin suç mahaline gider. Amelia’nın burada gösterdiği hızlı düşünme ve doğru karar verme becerisi gözden kaçırılmamış ve bu dava ona verilmiştir.Cinayetin işlendiği yerin video kasetleri Rhyme ‘e gösterilince Rhyme olayın çok açık ve kolay bir dava olduğunu söyler. Ama bir süre sonra bu cinayetlerin çok zekice işlendiğini ve ipuçlarının ustaca suç mahalinde bırakıldığını anlar.

FİLM AÇILMIYORSA LÜTFEN ALT KISIMDA BULUNAN YORUM KISMINA YAZARAK BELİRTİN.12 SAAT İÇİNDE FİLM YENİLENECEKTİR.AYRICA İZLEDİĞİNİZ FİLM HAKKINDA YORUM YAPABİLİR İZLEYECEK OLANLARA TAVSİYEDE BULUNABİLİRSİNİZ.

Film hakkındaki yorumlar

İlginizi çekebilecek filmler

hell-2011-353x500

Cehennem

Cehennem

Orjinal İsim: Cehennem
 • Yapım yılı:
 • IMDB Puanı: /10
 • fin

  Fin

  Fin

  Orjinal İsim: Fin
 • Yapım yılı:
 • IMDB Puanı: /10
 • Fin

  film izle