Dracula



1 2 3 4
FavoriteLoadingFavorilerime ekle 7988 izleme
(58%) (17%) (25%)

Dracula-3d

Hikaye, Jonathan Harker’ın Kont Dracula’nın Transilvanya sınırındaki Karpat Dağları’nda yer alan gözlerden uzak, yıkıntı şatosuna yaptığı tren ve araba seyahatiyle başlamaktadır. Görevi Dracula’nın büyük kütüphanesinin kataloğunu çıkarmaktır. Başlangıçta Dracula’nın cana yakın tavrına kanan Harker kısa sürede şatoda bir mahkuma dönüştüğünü fark eder. Dracula’nın endişe verici gece hayatına da şahit olmaya başlar. Geceleri odasının dışında gezinmemesi için Dracula’nın verdiği kesin uyarıya rağmen bir gece şatodan kaçmanın yolunu ararken Harker üç kadın vampirin yani Dracula’nın gelinlerinin büyüsü altına girer.

FİLM AÇILMIYORSA LÜTFEN ALT KISIMDA BULUNAN YORUM KISMINA YAZARAK BELİRTİN.12 SAAT İÇİNDE FİLM YENİLENECEKTİR.AYRICA İZLEDİĞİNİZ FİLM HAKKINDA YORUM YAPABİLİR İZLEYECEK OLANLARA TAVSİYEDE BULUNABİLİRSİNİZ.

Film hakkındaki yorumlar

  1. lal

   zaman kaybı

  Üyelerimizin yorumları onay sırası beklemeden yayınlanmaktadır. Siz de sitemize ücretsiz üye olun, hem ayrıcalıklı olarak yorum yazın, hem de yeni çıkan filmlerden ilk sizin haberiniz olsun.

İlginizi çekebilecek filmler

Three_Burials_Of_Melquiades_Estrada__The_2005-348x500

3 Defin

3 Defin

Orjinal İsim: 3 Defin
 • Yapım yılı:
 • IMDB Puanı: /10
  film izle